Omega-3, Molecularly Distilled Softgels

600 Lekë
1000mg vaj peshku ne kapsula te distiluara ne nivel molekular.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • 180 EPA /120 DHA për cdo kapsulë
  • Mirëmban zemrën

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: 2 kapsula, 1-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

20

 

Acide yndyrore Omega 3

   

Totali i yndyrnave

2 g

3%*

Koncentrat natyral vaj peshku

2 g

*

Yndyrna te ngopura

0.5 g

3 %

Acid Eikosapentaenoik(EPA)

360 mg

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

1 g

*

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

240 mg

*

Yndyrna me nje lidhje
te pangopur

0.5 g

*

     

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) Përmban peshk (acuge) dhe d-alfa Tokoferol nga soja natyrale.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI EVGJENI PRIFTI Tirane Tirane TEK SPITALI USHTARAK0699927716
FARMACI ENISA-VLOREVLORE0692448660
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI PERIN VOGLILushnje 672572788
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI NUSHI _LULushnje0698336176
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Boci 1Elbasan Shirgjan Kuqan Nd. 10 prane postes0694066198/ 0696428982
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0694885574
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
BESI PHARMATirane Rruga Medar Shtylla kompleksi Tircino
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
Farmaci Hera Pharma Shkoder Rr.Daut Borici, Lagja Perash 0697252032
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI BIO VITA Tirane Tirane Pallatet Cabej692058762
FARMACI AJNEL Tirane Tirane Kamez BLV Blu godina 30696677134
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
FARMACI 17Tirane
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
Farmaci Coba ShkoderLagje partizani Shkoder696011331
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI MORENA Tirane Tirane TEK UNAZA E RE 0692590192
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI ELENI ELElbasan
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI ERIONI TRKamez_Tirane0682043077
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI NEFRI KORCEKORCE0695261695
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
Farmaci DORONTEARr.Ibrahim Dervishi TIRANE675150373
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Myslim Shyri TIRANE0683808008
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448
FARMACI NR. 3_CerrikCerrik_Elbasan694750616
FARMACI INEATirane
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT695653507
FARMACI LULE_VLVLORE33227567
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha0692085226
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.