Royal Jelly

3 330 Lekë
30,000 mg pelte mbreterore ne baze mjalti.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Peltja mbretërore është një produkt natyral nga bletët, që shërben për ushqyerjen e të gjitha larvave të bletëve puntore, meshkujve dhe mbretëreshës. Peltja mbretërore përbëhet nga komplekse nutritive si nukleotide, polifenole dhe acide unike organike. Ajo është përdorur që në lashtësi si eliksir shëndeti dhe rinie.

Përdorimi: 1 deri në 2 lugë caji në ditë.

Paketimi: 284 g

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

20

 

Totali i karbohidrateve

5 g

2%*

Sheqerna

5 g

*

Mjaltë e pastër

6.1 g

*

Pelte mbretërore

730 mg

*

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI KLARA_ALLRr.Dibres _Tirane0698851828
Farmaklinika DIELLITirane Rruga Shefqet Kuka Lagja 12 580/3/1
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.