Aloedermal Crema Detergente

1 700 Lekë
Aloedermal Crema Detergente eshte produkti ideal per larjen e perditshme te fytyres, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aloedermal Crema Detergente është produkti ideal për larjen e përditshmë të fytyrës, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Ky produkt pastron në mënyrë efikase të gjitha papastërtitë e lëkurës dhe makeup-in. Vaji i borage hidraton dhe zbut lëkurën. Fitosterolet dhe ekstrakti i Aloe vera kanë veti qëtësuese dhe parandalojnë skuqjet. Falë veprimit të tij delikat mund të përdoret dhe tek fëmijët.

Përdorimi: Aplikoni produktin në fytyrë me një pambuk kozmetik dhe masazhojeni në mënyrë rrethore, mbajeni larësin në fytyrë për pak minuta dhe pastaj pastrojeni fytyrën me ujë të vakët ose me një peshqir të lagur.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Sterole vegjetale

Pantenol

Vaj Borage

Cisteinë

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.