Tusserbe pocket drink

1 280 Lekë
Bustina me ekstrakte bimore per kollen te cilat stimulojne sekrecionet, clirojne bronket dhe zhbllokojne rruget respiratore.

Bustina me bazë Grindelia, Pino, Piantaggine, Lichene islandico, Propolis dhe mjaltë manuka. Ekstraktet e Grindelia, Lichene islandico dhe Piantaggine kanë veprim qetësues dhe zbutës tek mukoza oro-faringeale dhe tek toni i zërit. Grindelia dhe Pino kanë efekt balsamik. Lichene favorizon hollimin e sekrecioneve.

Mjalti Manuka e ka origjinën nga Zelanda e Re dhe për shumë shekuj është përdoruar nga fisi Maori për vetitë e tij. Produkti ka shije të këndshme luleshtrydhe, që e bën më të pëlqyeshëm nga fëmijët.

Përdorimi: 1 bustinë sic është ose të holluar me pak ujë, 2 deri në 3 herë në ditë.

 

Paketimi: 16 bustina x 10 ml

Mjaltë Manuka 

1668,8 mg
Grindelia  300,0 mg
Pino  60,0 mg
Lichene  150,0 mg
Propolis 12%  150,0 mg
Piantaggine 150,0 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, alkol, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, sheqer, sakarinë, OMG

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA0692031022
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE698136464
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan697610162
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI HENRI_TRTIRANE, PAZARI I RI,RR" LUIGJ GURAKUQI"0692318398
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci BioVita ElbasanIsh farmaci 1Maji Elbasan697560015
FARMACI MEDICAL_ELELBASAN ,Fshati Bradashesh
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.