Aloedermal Solar Latte Doposole Spray

1 100 Lekë
Qumesht Solar dermoprotektiv, hipoalergjik, hidratues dhe ushqyes.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Qumësht Solar dermoprotektiv, hipoalergjik, hidratues dhe ushqyes. Emulsion i pasur me principe aktive, që hidratojnë lëkurën dhe e bëjnë atë të butë dhe elastike, duke siguruar në këtë mënyrë një nxirje të bukur dhe që zgjat në kohë. Formulë e përshtatshme për lëkurë sensitive e cila shmang riskun për alergji.

Përdorimi: Aplikoni kremin dhe masazhojeni derisa të përthihet krejtësisht.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Kamomil

Acid Hialuronik

Caj Jeshil

Gjalpë Shea

Vaj Ulliri

Vaj Argani

Vaj Bajame

 

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.