Comforting Massage Oil

2 670 Lekë
Vaj me veti hidratuese por dhe terapeutike per muskujt.
Availability: In stock
SKU: 10436

Ky vaj për masazh është një përzierje e vajit të farave të rrushit, kajsisë dhe bajames me vajra esencial të lavandës, kamomilit dhe bajames. Me veti emoliente dhe qetësuese mund të përdoret si vaj terapeutik për muskujt por dhe si hidratues.

Përdorimi: Aplikoni 2-3 pika vaj në lëkurë dhe masazhojeni.

Paketimi: 473 ml

Përbërësit:   Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Bajame (Prunus Amygdalus Dulcis), Vaj Kajsie (Prunus Armeniaca), Esencë Lavande ( Lavandula Angustifolia), Vaj (Abies Sibirica), Vaj Palmarosa (Cymbopogon Martini), Vaj Patchouli (Pogostemon Cablin), Vaj Kamomili (Anthemis Nobilis), Vaj Geranium (Pelargonium Graveolens), Tokoferol (Vitamin E Nga Soja).

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.