Omega-3 Fish Oil Liquid

2 900 Lekë
Vaj peshku i prodhuar ne Norvegji dhe i distiluar ne nivel molekular. Me shije limoni.

Ky vaj peshku natyral është i prodhuar në Norvergji me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: 1 lugë caji gjatë një vakti.

Paketimi: 200 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori 40

   

Totali Yndyrnave

4.5g

6%

Yndyrna të saturuara

1g

5%

Kolesterol

25mg

8%

Natrium

0mg

0%

Totali Karbohidrateve

0g

0%

Proteina

0g

 

Përbërës të tjerë: Vaj peshku Omega 3 i rafinuar, shije natyrale limoni, përzierje antioksidantësh( tokoferole natyrale nga soja, ekstrakt rozmarine, palmitat askorbili)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI UNIVERS PLUS_TRTirane0694845553
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI LEDIA_VLVLORE
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI FARMASTIR_SHSHKODER692884408
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.