Vitamin C Crystals Powder

€17.01
Vitamine C 100 e paster ne forme pluhuri. (Grade Farmaceutike)
Availability: In stock
SKU: 10785

Vitamina C është një antioksidant shumë efektiv i cili mbron strukturat e trupit nga stresi oksidativ, është e nevojshme për metabolizmin aminoacid dhe përdorimin e shumë nutrientëve si acidi folik dhe hekuri, gjithashtu është shumë e rëndësishme për prodhimin e kolagjenit dhe si rrjedhojë esenciale për lëkurën, kockat dhe artikulacionet.

Përdorimi: 1/4 (1100mg) e një luge caji e tretur ne ujë ose lëng.

Paketimi: 227g

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin C (si Acid Askorbik)

1.1 g (1,100 mg)

1222%*

Përbërës tjerë: Nuk ka.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci DITE NATE 4_TRTirane Rr Dibres0699910010
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI PERVANARr Hoxhe Tahsim Tirane0695725972
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI VERA TRTirane042254966
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Farmaci Orange Farmaci 029 Tirane Rr.Don Bosko, Pall i Vizion +
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci LorenaTirane Selite Rruga Fran Bardhi, Pall Vala Company0693190313
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci Dite E Nate 7 (Brryli)Tirane Tek Brryli
Farmaci Dite E Nate 10Tirane Rr. Kongresi Manastirit
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rruga Elbasanit
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI DITE NATE NR 3 Tirane RRUGA SULEJMAN DELVINA pll 19
FARMACI DITE E NATE 19TIRANE0699910010
Farmaci DITE E NATE 6Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10699910010
Farmaci DITE E NATE 15 (RR.DURRESIT)TIRANE RRUGA DUREESIT
Farmaci DITE e NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
FARMACI DITE E NATE 17Rruga Xhanfize Keko (Fresku) Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 20 TIRANE0699910010
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 18Rr Hoxha Tasim Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 21Rruga Mihal Grameno Nr.9/180 Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 22Rruga Muhamet Gjollesha Nr.18/5 Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 23Rruga Komuna e Parisit nr.6/305 Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 11Lagja Nene Tereza Lezhe0699910010
FARMACI DITE E NATE 12Lagjia Skanderbeg Shkoder0699910010
FARMACI DITE E NATE 2-Zogu i ZiZogu i Zi Tirane
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173

Customers who bought this item also bought

Picture of Maca 500 mg Veg Capsules
€13.36
Picture of Peppermint Oil
€9.72
Picture of Grapeseed Oil
€5.59
Picture of TRIDERM AD CLEANSING CREAM
€15.39
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.