BetterYou DLuxInfant

880 Lekë
Vitamine D ne forme spraji oral per foshnja dhe femije nen 3 vjec.
Disponibiliteti: Ne gjendje

BetterYouDLuxInfant është spraj oral i formuluar specifikisht për fëmijët nën 3 vjec. Kombinimi delikat i vajit të kokosit me vitaminën D të pastër bën që kjo vitaminë esenciale të transportohet direkt në sistemin e qarkullimit të gjakut, duke  shmangur kalimin në organet e aparatit tretës.

  • Cdo spraj ka 400IU (10μg) vitaminë D3
  • I përshtatshëm që nga lindja
  • Mirëmban kockat, dhëmbët dhe sistemin imunitar
  • Ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve

Përdorimi: Aplikoni 1 sprucim në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku. 
Të tundet mirë para përdorimit. Si fillim shtypeni 3 herë pompën, më pas aplikojeni me kujdes në brendësi të faqes. Të përdoret 6 muaj pas hapjes. Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj.

Paketimi 15 ml (100 doza ditore)        

Cdo doze ditore përmban:

EC NRV*

 

Vitaminë D3 (cholecalciferol)

400IU / 10μg

*

 Vaj Kokosi

 I përshtatshëm: që nga lindja deri 3 vjec

Vegjetarian

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

I garantuar, pa: Gluten dhe grurë, Ngjyrues dhe aromë artificiale, Produkte qumështi, Sheqer, OMG.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci APOLLONIAElbasan lagjja 11Nentori rr . Zyma ndertesa 11/68 0695474042
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI FLORITirane
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
Farmaci PHARMA BRIELTirane Rruga Irfan Tomini pll 8/3 shk10695235350
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.