DHA Kids Chewable Softgels

2 100 Lekë
100mg DHA ne forme peshku me shije frutash.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • 100 mg DHA
  • Në formë peshku me shije frutash
  • Suport për sistemin nervor

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: Për fëmijë dhe të rritur: 2 kapsula, 1 ose 2 herë në ditë, me ushqim.

Paketimi: 60 forma gomoze

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

 Për fëmijë 1-3 vjec

Për fëmijë 4 vjec e sipër

Kalori

10

   

Totali i yndyrnave

1 g

<3 %**

1%*

Koncentrat vaj peshku (Biopure DHA*)

1100 mg

*

*

 Acid Docosaheksaenoik (DHA)

200 mg

*

*

Acid  Eikosapentaenoik (EPA)

48 mg

*

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë, shije natyrale frutash, xilitol, celulozë) dhe përzierje natyrale tokoferolesh.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES697703001
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI LEDIA_VLVLORE
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI GENI 2(AJSHE LALA) Tirane Tirane Rruga "Konferenca e Pezes"Pallati 1460664092436
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI ERIONI TRKamez_Tirane0682043077
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.