LOPRIL tablets

€0.00
20 mg x 20 tableta (lisinopril)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11340
20 mg x 20 tableta (lisinopril)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HASA GOLEMGOLEM Durres0696433075
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
Farmaci ERI KorceKorce Lagjja 3 blv Fan Noli objekti 380693583858
Zamira Shahaj (F.Dea)-FRFier
FARMACI LUIZA CACI_KOKorce 0685120596
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.