ENTEROFURYL oral suspension

0 Lekë
200 mg / 5 ml (nifuroxazide)
Availability: In stock
SKU: 11334
200 mg / 5 ml (nifuroxazide)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALSID ELBASAN PAJOVE BISHQEM LAGJJA BISHQEM KODER ELBASA0696620370
FARMACI ERI BERATBerat lagjja Uznove0695891839
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
Farmaci BAHOLLI-CerrikCerrik-Elbasan694750707
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20699669707 / 0693800100
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
FARMACI LONDONRruga Rexhep Pashe Mati- Burrel 0682066750
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI FLORITirane
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI KIMETITirane0695416577
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0698559899 / 0694885574
FARMACI NELI_KorceMaliq_Korce0697999595
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI LINDA DRDurres05235648 / 0695405461
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.