Super Omega EPA, Double Strength Softgels

2 900 Lekë
360 EPA/ 240 DHA ne kapsula te distiluara ne nivel molekular.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Super Omega EPA ka dy herë më shumë EPA (360 mg për kapsulë). Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: Vetëm për të rritur: 2 kapsula 2 herë në ditë, të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

20

 

Acide yndyrore Omega 3

   

Totali i yndyrnave

2 g

3%*

Koncentrat natyral vaj peshku

2 g

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

1 g

*

Acid Eikosapentaenoik(EPA)

720 mg

*

Proteina

<1 g

1%

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

480 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) dhe Vitamina E (si tocopherol natyral d-alfa). Përmban peshk.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES697703001
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI Nr 9 Rruga e Kavajes,mbrapa poliklinikes 9 Tirane0692346936
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.