Super Omega EPA, Double Strength Softgels

2 900 Lekë
360 EPA/ 240 DHA ne kapsula te distiluara ne nivel molekular.
Availability: In stock
SKU: 10119

Super Omega EPA ka dy herë më shumë EPA (360 mg për kapsulë). Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: Vetëm për të rritur: 2 kapsula 2 herë në ditë, të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

20

 

Acide yndyrore Omega 3

   

Totali i yndyrnave

2 g

3%*

Koncentrat natyral vaj peshku

2 g

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

1 g

*

Acid Eikosapentaenoik(EPA)

720 mg

*

Proteina

<1 g

1%

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

480 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) dhe Vitamina E (si tocopherol natyral d-alfa). Përmban peshk.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NR 1 _GRAMSHGRAMSH0698468201 / 0674067962
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.