Herpes patch

800 Lekë
Disponibiliteti: Ne gjendje

Ngjitëse transparente me vaj esencial tea tree, i njohur për efektet e tij antiseptike dhe antibakteriale, per trajtimin e herpes labialis. Herpes patch përshpejton kohën e shërimit, parandalon përhapjen e infeksionit tek të tjerët dhe mund të përdorni mbi të dhe buzëkuqin tuaj. 

Përdorimi: Pasi të keni pastruar mirë buzët, aplikoni ngjitësen dhe mbajeni për rreth 8 orë. Zëvendësojeni me një tjetër derisa herpes-i të zhduket krejtësisht.

Paketimi: 15 ngjitëse transparente

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.