Nasal Mist, Activated

1 580 Lekë
Activated Nasal Mist eshte nje formule aktive me kripe deti dhe vajra esencial, qe qeteson dhe pastron kanalet e hundes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Formulë natyrale
  • Pastron sekrecionet
  • Qetëson kanalet e hundës
  • Përmban Eritritol dhe Xylitol

Përdorimi: Shtypeni lehtë tek hunda 2-3 herë në ditë.

Përbërësit: Ujë, eritritol 5%, kripë deti 0.85%, glicerinë, arginat laurik, xylitol, vaj mente (Mentha Piperita), Vaj nga gjethja dhe lulja e trumzës (Thymus Vulgaris), vaj gjethe eukalipti (Eucalyptus Globulus Leaf), vaj tea tree (Melaleuca Alternifolia) , vaj mente (Mentha Spicata), vaj wintergreen (Gaultheria Procumbens).

Paketimi: 59 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915733 / 0692915783
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI XHENITirane
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ERIONI TRKamez_Tirane0682043077
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.