AKNET SUN 50+

1 600 Lekë
Krem dielli për lëkurat akneike. Matifikon lëkurën dhe ofron mbrojtje maksimale ndaj diellit SPF 50+. Kremi ka një teksturë fluide, të lehtë dhe jo ngjitëse. Testuar për të qënë jo-komedogjenik.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11541

Kremi ka një teksturë fluide, të lehtë dhe jo ngjitëse. Testuar për të qënë jo-komedogjenik.

Përmban:

Nikotinamid 1%- mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm.

Agjentë matifikues (silica mikrosferik) 3%- matifikon lëkurën.

B-Glukan- L-Karnozinë- suporton mekanizmat natyral riparues të lëkurës.

Pantenol, alantoinë, vitaminë E- mbrojnë lëkurën dhe ndihmojnë në rigjenerimin e saj.

Filtra UVA, UVB dhe IR- mbrojnë lëkurën nga rrezet e diellit.

Përdorimi: Aplikoni kremin në fytyrë, para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme. Tundeni para përdorimit.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Farmavitta 14Tirane Rruga e Kavajes0697004885
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Farmaci PURA TiraneRr. Ndre Mjeda Njesia Bashkiake nr 7 Tirane0674000041
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI LORI KJKavaje55247747
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.