ALLERIN

600 Lekë
Suplement ushqyes i rekomanduar për persona të ndjeshëm ndaj polenit, pluhurit, qimeve të kafshëve, përbërësve ushqimor, produkteve kozmetike dhe detergjenteve. Gjithashtu rekomandohet dhe për personat të cilët kanë mungesë kalciumi ose acidi folik.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11167

Përdorimi: 1 tabletë në ditë.

Përbërësit

Sasia per dozim

Kalcium

120 mg

Karbonat kalciumi

300 mg

Ekstrakt i bimës Perilla frutescens

150 mg

Acid folik

400 µg

Paketimi: 15 tableta 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci Alteafarma_FRFier0693149630 / 0696371468
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
Farmaci Elda DurresLagj. nr 13 plazh Zona 8518 Durres0695537294
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.