Aloedermal Crema Fluida Corpo

1 550 Lekë
Aloedermal Crema Fluida Corpo eshte produkt me veprim hidratues, ushqyes dhe mbrojtes nga agjentet e jashtem.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2525

Aloedermal Crema Fluida Corpo është produkt me veprim hidratues, ushqyes dhe mbrojtës nga agjentët e jashtëm. Falë përbërësve aktiv si Aloe Vera, Fitosterole dhe Acid Gliciretinik, ky krem e bën lëkurën më rezistente ndaj inflamacioneve dhe irritimeve, ndërkohë që vitamina C e mban lëkurën të hidratuar dhe elastike. Produkti është më origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, vecanërisht ato sensitive dhe reaktive.

Përdorimi: Aplikoni produktin dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht. Për një efekt më të mirë, këshillohët përdorimi pas dushit.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Sterole vegjetale

Vaj  Ulliri

Vitaminë E

Acid Gliciretinik

Luledielli

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.