Aloedermal Intimaid Mentolo/ Camomilla

1 000 Lekë
Aloedermal Intimaid eshte nje lares i cili fale prezences se ekstrakteve natyrale pastron ne menyre delikate zonen intime dhe ruan ekuilibrin fiziologjik.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aloedermal Intimaid është një larës i cili falë prezencës së ekstrakteve natyrale pastron në mënyrë delikate zonën intime dhe ruan ekuilibrin fiziologjik.

Aloe Vera dhe përbërësit e tjerë natyral hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën. Intimaid është i këshillueshëm dhe për të luftuar irritimet lokale. Produkt me origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.

Përdorimi: Aplikoni produktin dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 250 ml

Aloe Vera

Vaj Tea Tree

Mentol

Kamomil

Sherebelë

Acid Laktik

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI EMANUELFier0697370484
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI ELENA FRFier0692113969
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.