Aloedermal Crema Antirughe

1 500 Lekë
Aloedermal krem kunder rrudhave me baze Aloe Vera eshte krijuar per te trajtuar zonat delikate te fytyres dhe per te ruajtuar nje lekure rinore.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2523

Aloedermal krem kundër rrudhave me bazë Aloe Vera është krijuar për të trajtuar zonat delikate të fytyrës dhe për të ruajtuar një lëkurë rinore. Falë pranisë së Coenzimës Q10, vitaminës A, Acidit hialuronik dhe Germanium, është kremi ideal për lëkura të cilat shfaqin shenja lodhje ose shenja moshe. Eleminon rrudhat dhe tonifikon lëkurën. Formulë e lehtë që përthithet menjëherë, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave dhe mund të përdoret ditën dhe natën.

Përdorimi: Aplikoni kremin tek zona rreth syve, byzëve dhe tek qafa në mëngjes dhe në darkë, duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

Paketimi: 30 ml

Vaj bajame

Gjalpë Shea

Propagermanium

Coenzimë Q10

Vitaminë E

Lecitinë

Acid Hialuronik

Aloe Vera

Sterole vegjetale

Vaj nga embrioni i grurit

Vitaminë A

 

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.