Aloedermal Crema Viso

1 350 Lekë
Aloedermal krem per fytyren eshte nje produkt me formule unike nga ekstrakte natyrale Alga Chondrus, gjalp Shea, vaj Ulliri, Aloe vera etj.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aloedermal krem për fytyrën është një produkt me formulë unike nga ekstrakte natyrale. Substancat aktive si Alga Chondrus dhe gjalpi Shea realizojnë një veprim hidratues, ushqyes dhe mbrojtës nga agjentët e jashtëm, ndërkohë Acidi Gliciretinik, vaji i Ullirit dhe Aloe vera qetësojnë lëkurën e irrituar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave dhe mund të përdoret ditën dhe natën.

Përdorimi: Aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar derisa të përthithet krejtësisht, në mëngjes dhe në darkë.

Paketimi: 50 ml

Aloe Vera

Acid Hialuronik

Vaj ulliri

Alga Chondrus

Gjalpë Shea

Vaj ulliri

Acid Gliciretinik

Vitaminë E

Luledielli

 

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI BRUKALAC
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340698446335 / 0682010104
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI Nr 13Sarande085222137
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI XHENITirane
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.