Aloedermal Latte Tonico Struccante

1 550 Lekë
Aloedermal qumesht tonik dhe strukues eshte produkti ideal per larjen e perditshme te fytyres, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2527

Aloedermal qumësht tonik dhe strukues është produkti ideal për larjen e përditshmë të fytyrës, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Ky produkt pastron në mënyrë efikase të gjitha papastërtitë e lëkurës dhe makeup-in.

Aloedermal Latte Tonico Struccante i jep lëkurës një ndjesi të këndshme freskie dhe e lë atë të pastër, të tonifikuar, me shkëlqim dhe të hidratuar. Produkti është më origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Përdorimi: Aplikoni produktin në fytyrë dhe masazhojeni butësisht, pastaj pastrojeni me një pambuk kozmetik.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Luledielli

Vaj bajame

Vitaminë E

Acid Gliciretinik

Sterole vegjetale

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
Farmaci Medicine PharmaElbasan Lagja Haxhias, Nr 9/171 30010698949921
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.