Aloedermal Shampoo Doccia

1 000 Lekë
Aloedermal Shampoo Doccia pastron lekuren butesisht, ruan barrieren hidrolipide dhe mbron lekuren.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aloedermal Shampoo Doccia falë pranisë së vajit të borage në formulim, pastron lëkurën butësisht, ruan barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën. Produkti është më origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, vecanërisht ato sensitive dhe reactive.

Përdorimi: Aplikoni produktin në trup ose flokë dhe masazhojeni butësisht, pastaj shpërlajeni me ujë të bollshëm..

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Sterole vegjetale

Pantenol

Vaj Borage

Cisteinë

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.