Aloedermal Shampoo Doccia

1 000 Lekë
Aloedermal Shampoo Doccia pastron lekuren butesisht, ruan barrieren hidrolipide dhe mbron lekuren.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2529

Aloedermal Shampoo Doccia falë pranisë së vajit të borage në formulim, pastron lëkurën butësisht, ruan barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën. Produkti është më origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, vecanërisht ato sensitive dhe reactive.

Përdorimi: Aplikoni produktin në trup ose flokë dhe masazhojeni butësisht, pastaj shpërlajeni me ujë të bollshëm..

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Sterole vegjetale

Pantenol

Vaj Borage

Cisteinë

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI INEATirane
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.