AMARIN FORTE

1 000 Lekë
Tableta praktike për fëmijë dhe të rritur të cilëve udhëtimi i sjell shqetësime të tilla si nause, dhimbje koke etj. Amarin kontrollon aktivitetin hormonal dhe ndihmon në mirëfunksionimin e sistemit nervor, i cili në mospërshtatje sjell ndjesi nausea, vertigo dhe dhimbje koke.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11180

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë i rizomës së xhinxherit (Zingiber Officinale)

100 mg

Vitaminë B6

20 mg

Përdorimi: 2 tableta cdo 2 orë. Mos e tejkaloni dozën prej 8 tabletash në ditë.

Paketimi: 30 tableta 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI LULE_VLVLORE33227567
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci PURA TiraneRr. Ndre Mjeda Njesia Bashkiake nr 7 Tirane0674000041
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
Farmaci Alteafarma_FRFier0693149630 / 0696371468
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci ELBASANIElbasan Rr /L Hekurudha 0692211750
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI ANIFARMAKombinat_Tirane0693918230
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI NEFRI KORCEKORCE0695261695
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.