GABA (Acidi Gama-Aminobutirik) 500 mg

€18.63
Aminoacid neurotransmetues i cili promovon relaksimin dhe qeteson tensionin nervor.
Availability: In stock
SKU: 10409
  • Suport për neurotransmetuesit
  • Me Vitaminë B6

GABA (Acid Gama-Aminobutirik) është një aminoacid neurotransmetues. GABA prodhohet në mënyrë fiziologjike nga trupi jonë, prezenca e tij në sistemin nervor qëndror promovon relaksimin dhe qetëson tensionin nervor.

Përdorimi: 1 kapsulë me stomakun bosh, 2-3 herë në ditë ose sipas nevojës.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitaminë B6 (nga HCl Piridoksin)

2 mg

118%

GABA (Acidi Gama-Aminobutirik)

500 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsula), miell orizi, silic dhe stearat magnezi (origjinë bimore)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
FARMACI GENC DANILushnje,L.Xhevdet Nepravishta,Bul.Kongresi 0682046104
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI EKONOMITirane0696050620
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.