Corn Plasters (Ankerplast per kallo)

230 Lekë
Ankerplast me permbajtje acid salicilik per eleminimin e kallove ne menyre te thjeshte dhe pa dhimbje. Zona me e ngritur ne pjesen anesore mbron kallon nga ferkimet me kepucen. Cdo pako permban 6 cope ankerplast.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2776
Ankerplast me permbajtje acid salicilik per eleminimin e kallove ne menyre te thjeshte dhe pa dhimbje. Zona me e ngritur ne pjesen anesore mbron kallon nga ferkimet me kepucen. Cdo pako permban 6 cope ankerplast.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore033222331
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI ISI Farma TIRANEPrane Astirit TIRANE693920040 ,0696121711
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI EVITATirane042257187
Farmaci Orange farmaci 034Tirane Rruga Kavajes
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
Farmaci Kanadeze Tirane Rruga Reshit Collaku Objekti 7/1350682053420
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI FU -FARMA Tirane
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
Farmaci ERI KorceKorce Lagjja 3 blv Fan Noli objekti 380693583858
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI INEATirane
Farmaci Efigjenia PaciKorce Lagjja 1 Blv Republika 0693892330
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Specifikime
Sipas Linjave Safte
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.