DEFENCE MAN DRY TOUCH ROLL ON

1 150 Lekë
Antidjerse ne forme roll on-i per meshkuj, balancon djersitjen dhe neutralizon aromat e keqija.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0357

Permban:

Kripe alumini: Zvogelon djersitjen e sqetullave pa e bllokuar ate, duke penguar ne menyre efektive formimin e aromave te keqija. 

Derivati ??i limonit: Neutralizon aromat e keqija. 

Vitamina E:  Eshte antioksidant lipofil.  

Pantenol dhe Alantoine: Kane efekte qetesuese dhe ri-epitelizuese.

Perdorimi: Aplikojeni aq here sa e ndjeni te nevojshme.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci Green PharmaTirane Kashar Yzberisht Rr Nexho Konomi pll A4 kt10692560016
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI B&B SAUKSauk_Tirane0698767549
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.