Long Lasting Deodorant

900 Lekë
Antidjerse pa alkol dhe me efekt qe zgjat per meshkuj. Nuk ngjit dhe nuk le njolla.
Availability: In stock
SKU: 1758
Antidjerse pa alkol dhe me efekt qe zgjat per meshkuj. Nuk ngjit dhe nuk le njolla.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI HYKA BeratKutalli Berat698933553
Farmaci Green PharmaTirane Kashar Yzberisht Rr Nexho Konomi pll A4 kt10692560016
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
Products specifications
Sipas trupit Meshkujt
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.