ANTYPERSPIRANT tablets

700 Lekë
Suplement ushqyes i rekomanduar për persona të cilët vuajnë nga hiperhidroza, i cili mban nën kontroll djersitjen e shtuar në të gjithë lëkurën edhe gjatë periudhës së menopauzës.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11165

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë sherebele (Salvia officinalis)

300 mg

Ekstrakt i tharë Urtica dioica

50 mg

Ekstraktitharë Equisetum arvense

25 mg

Ekstrakt i tharë Melissa officinalis

12.5 mg

Ekstrakt i tharë Taraxacum officinale

12.5 mg

Përdorimi: 2 tableta në ditë.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI WELL PHARMA 21 DHJETORI TIRANE
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.