Aerosol me vale ultrasound- AirProject Plus

15 400 Lekë
Aparat aerosoli pa piston te brendshem, vecanerisht i pershtatshem per femije, i cili nebulizon duke perdorur vale ultrasonike me frekuence te larte te cilat perhapen ne uje dhe bejne te mundur clirimin e medikamentit pa pasur nevoje qe ti shtoni uje
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0117

Aparat aerosoli me nje dizajn kompakt DLS, me nje veprim te shpejte dhe pa zhurme cka e ben mjaft te pershtatshme per tu perdorur dhe per te liruar rruget e frymemarrjes per femije dhe te rritur.

E vecanta e ketij aparati per aerosoli?

Se pari, ky aparat nuk ka piston te brendshem, por nebulizon duke perdorur vale me frekuence te larte te cilat perhapen ne uje dhe bejne te mundur mjegullimin e medikamentit. Nuk ka nevoje ti shtoni uji cka e ben mjaft te thjesht dhe praktik per tu perdorur. Gjithashtu eshte shume i lehte per tu pastruar.

Brenda aparatit do te gjeni:

- 1 maske 2 ne 1 (per femije dhe te rritur)

- 1 maske per ne hunde

- 1 maske per ne goje

- 1 tub lidhes

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KAMEL FARMA 4Rr. Sami Frasheri, Pall. Moskat Tirane
Farmaci EUROFARMALushnje Lagjja Xhevdet Nepravishta pall 10kt0697485968
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI FLORITirane
Specifikime
Sipas Linjave PIC
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.