Apaxil Antitraspirante Ascelle per il Giorno

€19.04
Apaxil Antitranspirante Giorno parandalon djersitjen dhe aromen e pakendshme nen sqetull.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 9776

Perdorimi: Aplikoni produktin ne mengjes, ne lekure te thate e te paster. Rekomandohet te aplikoni Apaxil Salviette Antitraspiranti gjate dites, sipas nevojes.

*Ne rast se vuani nga djersitja e shtuar aplikoni ne mbremje Trattamento Apaxil Sudor Control Ascelle Notte.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Apaxil
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.