Diffusore Laudano Pepe Bianco

€15.80
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket dhe relaksuese. E pershtatshme per shtepi plazhi.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2870
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket dhe relaksuese. E pershtatshme per shtepi plazhi.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitAmbienti
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.