Diffusore Assenzio Muschio Bianco

1 950 Lekë
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket e kombinuar me myshkun e bardhe dhe pijen Absinthe. I pershtatshem per arredime shumengjyreshe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2869
Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket e kombinuar me myshkun e bardhe dhe pijen Absinthe. I pershtatshem per arredime shumengjyreshe.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
FARMACI KAMZATirane682726060
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI FLORATirane0682065190
Specifikime
Sipas trupit Ambienti
Sipas tipit te produktit Parfum
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.