SHINE ON NUTRI HAIR RESTRUCTURING CONDITIONER

1 350 Lekë
Balsam i cili ushqen dhe rigjeneron floket e demtuar. Lehteson krehjen e flokeve si dhe intensifikon ngjyren e flokeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1453

Permban:

Vaj shege:  I pasur me acidin punicik (acid yndyror OMEGA-5) i cili rigjalleron dhe ushqen floket.

Ekstrakte frutash:  Ndihmojne per t’i dhene flokeve elasticitet, butesi dhe shkelqim.

Molle, kivi, portokall: Burime natyrale te acideve organike te cilat ribalancojne pH e flokeve.

Bajame : Burim i proteinave qe ushqejne floket.

Silikon hidratues:  Lufton elektrizimin e flokeve, zbut dhe mbron floket nga burimet e nxehtesise. (p.sh. tharese flokesh, piastra etj).

Silikoni per ruajtjen e shkelqimit dhe mbrojtjen e flokut:  Krijon nje barriere shume te holle qe e ben kutikulen e flokut me kompakte. Jep volum dhe shkelqim, duke ruajtur ngjyren e flokeve.

Perdorimi: Pas larjes se flokut me shampo,  aplikoni ne menyre te njetrajtshme nje sasi te vogel produkti mbi floket e lagur, lereni te veproje per 1 minute, me pas shpelajeni plotesisht.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20699669707 / 0693800100
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci Elda DurresLagj. nr 13 plazh Zona 8518 Durres0695537294
Farmaci Orange farmaci 034Tirane Rruga Kavajes
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci LUIS_LERruga e Spitalit_Lezhe698517834
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci KEJDITirane Rruga Tefta Tashko Pall. alb Building0694813693
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI RUDINA_GR GRAMSH, LGJ "SPORTI"0676024770
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI XHULI DRDurres0692932706
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.