Herbal Revival Conditioner

1 400 Lekë
Balsam i formuluar me perberes esencial si ekstrakte nga bishti i kalit, vaj Tea tree, Alga deti Kelp, L-Arginine dhe L-Carnitine te cilet forcojne floket e demtuar.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10451
  • ph i balancuar
  • Për flokë të thatë dhe të dëmtuar nga lyerja ose stilimi i përditshëm

Herbal Revival™ Conditioner është i formuluar me përbërës esencial si ekstrakte nga bishti i kalit, vaj Tea tree, Alga deti Kelp, L-Argininë dhe L-Carnitinë të cilët forcojnë flokët e dëmtuar. Me përdorimin e këtij balsami flokët do jenë më të shëndetshëm, më me shkëlqim dhe më rezistentë ndaj dëmtimeve.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, mbajeni për pak minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BOSI_LBLibrazhd051423733
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.