DEFENCE MAN SOOTHING AFTERSHAVE BALM

1 850 Lekë
Balsam pas rrojes per meshkujt. Qeteson dhe freskon lekuren e fytyres pas rrojes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10768

Permban:  

Shea butter: Emolient, lehteson skuqjen dhe riparon lekuren.

Glicerine dhe xilitol: Ofrojne hidratim.

Bisabolol: Zbut lekuren. Parandalon acarimin e saj.

Beta-Glucan: Polisakarid qe mbeshtet mekanizmat natyral te riparimit te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe qafe pas rrojes.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VERA TRTirane042254966
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Meshkujt
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.