Tea Tree Remedy Balsamo Labbra

660 Lekë
Balsam per buzet me limon me baze vaj Tea Tree (permbajtje e larte, 38% principe aktive), vaj argani, gjalpe Shea dhe vitamina, qe mbron buzet nga faktoret e jashtem si baktere dhe viruse. Lip balm ka faktor mbrojtes SPF 20.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2166

Balsam për buzët me limon me bazë vaj Tea Tree (përmbajtje e lartë, 38% principe aktive), vaj argani, gjalpë Shea dhe vitamina, që mbron buzët nga faktorët e jashtëm si baktere dhe viruse. Lip balm ka faktor mbrojtës SPF 20, është hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi: Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 5.7 ml

Vaj Tea Tree

Vaj Argani

Gjalpë Shea

Vitaminë E

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI PHARMAWEST 2Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.