Aloe Vera Balsamo Labbra

Balsam per buzet me shije vanilje i formuluar me perberes natyrale si Aloe Vera, vaj Argani, gjalpe Shea, vitamine E dhe me faktor mbrojtes SPF 20.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Balsam për buzët me shije vanilje i formuluar me përbërës natyralë si Aloe Vera, vaj Argani, gjalpë Shea dhe vitaminë E. Me faktor mbrojtës SPF 20, dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi: Aplikojeni në buzë sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 5.7 ml

Aloe Vera

Vaj Argani

Vitaminë E

Gjalpë Shea

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI ENIDA_VLVLORE
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE2273223
FARMACI XHENITirane
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.