Aloe Vera Balsamo Labbra

600 Lekë
Balsam per buzet me shije vanilje i formuluar me perberes natyrale si Aloe Vera, vaj Argani, gjalpe Shea, vitamine E dhe me faktor mbrojtes SPF 20.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Balsam për buzët me shije vanilje i formuluar me përbërës natyralë si Aloe Vera, vaj Argani, gjalpë Shea dhe vitaminë E. Me faktor mbrojtës SPF 20, dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi: Aplikojeni në buzë sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 5.7 ml

Aloe Vera

Vaj Argani

Vitaminë E

Gjalpë Shea

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
FARMACI XHENITirane
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI 2 A -FARM Tirane Tirane TEK CASA ITALIA694063515
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.