PROXERA BALM

€8.10
Balsam per buzet qe mbron dhe rigjeneron buzet e thara, kserotike dhe te cara. Ka efekt hidratues dhe zbutes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3066

Permban:

Dyll dhe lipide emoliente (baza lipofile): Efekt mbrojtes dhe ristrukturues.

Vaj jojoba: Veti te shkelqyera emoliente, ndihmon per te rimbushur shtresen siperfaqesore te lipideve. Gjithashtu ka veti te shkelqyera hidratuese dhe ushqyese.

Gjalp Shea:  Gjalp vegjetal me veti zbutese dhe mbrojtese, i cili gjithashtu ka efekt anti-skuqje.

Vitamina E: Veti antioksiduese, mbron lekuren nga radikalet e lira.

Alfa-bisabolol: Efekt qetesues dhe parandalon acarimin e lekures.

Perdorimi: Aplikojeni nje ose disa here ne dite sipas nevojes.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.