DEFENCE HAIR ULTRA-GENTLE CREAM CONDITIONER

€8.10
Balsam per floke dhe skalp sensitiv per te gjitha llojet e flokeve (kacurrele, te drejte, te stiluar, te lyer) per t'i bere ato me te menaxhueshme dhe me shkelqim. Gjithashtu i pershtatshem per skalp te irrituar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0345

Permban :

Pro-Vitamina B5 (Pantenol): Mbron boshtin e flokeve dhe qeteson irritimet e skalpit.

Ekstrakt zambak uji: Ka nje efekt qetesues dhe zvogelon acarimin.

Aloe vera: ka efekte mbrojtese dhe qetesuese, veçanerisht i pershtatshem per skalp te ndjeshem.

Perdorimi: Pas larjes se flokeve, aplikojeni  produktin ne floke dhe skalp.  Lereni te veproje per disa minuta, pastaj shpelajeni.

Paketimi:  200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PRANVERAFier
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.