Bamboo Silica Beauty Veg Capsules

€21.71
• Suport për flokët, lëkurën dhe thonjtë • E standartizuar në 70% silicë
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11823

Silikoni është elementi i tretë me më shumë përqëndrim në trup. Silikoni është i pranishëm në të gjitha indet e trupit si silicë (dioksid silikoni), indet me më shumë përqëndrim janë kockat dhe indi lidhor duke përfshirë lëkurën, flokët, arteriet dhe thonjtë. Bima e bambusë është një nga burimet natyrale të silicës.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë.

Paketimi: 90 kapsula

Përbërësit:

Ekstrakt nga pema e Bambusë (Bambusa vulgaris) (min. 70% Silicë) 760 mg *

Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsulë celuloze), mikrokristalinë celuloze dhe acid stearik (origjinë bimore).

Specifikime
Sipas LinjaveNOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.