SEPTOLETE PLUS SPRAJ 10 mg/ 2mg x 30ml

€0.00
(benzokaine/ klorur cetilpiridiniumi). Qeteson dhimbjen e fytit, inflamacionin dhe infeksionin e gojes dhe fytit.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0-2579
(benzokaine/ klorur cetilpiridiniumi). Qeteson dhimbjen e fytit, inflamacionin dhe infeksionin e gojes dhe fytit.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.