BEVANDA AL GUSTO DI LATTE E MERINGA 114 G

€23.08
Pije e ëmbël me shije qumështi dhe merenge, që mund të konsumohet në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11773

Kur duhet ti konsumoni:

- Mund ta konsumoni në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

Sa duhet të konsumoni:

1 bustinë në ditë.

Tresni përmbajtjen e bustinës në 150 ml- 200 ml ujë dhe përziejeni derisa të tretetplotësisht. Për një tretje më të mirë rekomandohet të përdorni gotën e posacme.

Karakteristikat/ Informacione shtesë:

- Pa gluten.

- Përmban Tisanoreica® activator

Formati:

4 bustina (29 g secila) - 116 g

Përbërësit:

Proteina qumështi (kazeinat kalciumi, proteina e hirrës, proteina e hidrolizuar e hirrës, proteina e izoluar e hirrës) (6.9%), emulsifikues: lecitine, kolagjen i hidrolizuar i gjedhit, Tisanoreica® Activator (Acacia seyal Delile, ekstrakte të Carica papaya L., lëng frutash ananasi, ekstrakt i thatë i luleve të Malva sylvestris L., ekstrakt i frutave të thata të Illicium verum Hook.f., Ekstrakt koperi, ekstrakt i gjetheve të articokës, ekstrakt i gjetheve të luleradhiqes, ekstrakt i thatë i Lespedeza capitata Michx., ekstrakt i thatë i dfarës së Griffonia thjeshticifolia (DC.) Baill., ekstrakt i lëvores së Rhamnus frangula L., copa cokollate (saharozë, pastë kakao, gjalpë kakao, emulsifikues: lecitinë soje, agjentë lustrues: E904 (5%), qumësht pluhur i skremuar (5%), fruktozë, agjent trashës: guar gum, xanthan gum, aromatizues natyral: L-leucine, acerola leng frutash (Malpighia punicifolia L.), agjent anti-caking: karbonat kaliumi, karbonat magnezi; ngjyrues: lëng frutash avokado, karamel, ëmbëlsues: sukralozë; lëng frutash pjepri (Cucumis melo L.), agjent lustrimi: E904), laktazë.

Mund të përmbajë krustace, vezë, peshk, soje, arra, selino.

Vlera mesatare për  100 g

Energji  KJ 1496 Kcal 354

Yndyrna  3.1 g

Yndyrna të saturuara (të ngopura)  2 g

Karbohidrate  10 g

Karbohidrate nga sheqeri  7.4 g

Fibra  7.2 g

Proteina  68 g

Kripë  1.9 g

Specifikime
Sipas LinjaveGianluca Mech
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.