BEVANDA AL GUSTO DI PESCA E MANGO 116 g

€23.08
Pije e ëmbël me shije pjeshke dhe mango që mund të konsumohet në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11771

Kur mund ta konsumoni:

- Mund ta konsumoni në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

Sa duhet të konsumoni:

1 bustinë në ditë.

Tresni përmbajtjen e bustinës në 150 ml- 200 ml ujë dhe përziejeni derisa të tretet plotësisht. Për një tretje më të mirë rekomandohet të përdorni gotën e posacme.

Karakteristikat/ Informacione shtesë:

- Pa gluten.

- Përmban Tisanoreica® activator

Formati:

4 bustina (29 g secila) - 116 g

Përbërësit:

Proteina qumështi (proteina e hirrës, proteina e hidrolizuar e hirrës, proteina e izoluar e hirrës) (63%), emulsifikues: lecitine), kolagjen i hidrolizuar i gjedhit, Tisanoreica® Activator (Acacia seyal Delile, ekstrakte të Carica papaya L., lëng frutash ananasi, ekstrakt i thatë i luleve të Malva sylvestris L., ekstrakt i frutave të thata të Illicium verum Hook.f., Ekstrakt koperi, ekstrakt i gjetheve të articokës, ekstrakt i gjetheve të luleradhiqes, ekstrakt i thatë i Lespedeza capitata Michx., ekstrakt i thatë i farës së Griffonia simplicifolia (DC.) Baill., ekstrakt i lëvores së Rhamnus frangula L., inulinë, agjentë acidifikues: acid citrik, acid malik, fruktozë, aromatizues, rregullues aciditeti: citrat natriumi, lëng frutash acerola, L-leucinë, ëmbëlsues: aspartamë, lëng frutash avokado, ngjyrues: beta- karoten, pluhur lëng panxhari, lëng frutash pjepri, agjent lustrues glazing agent: E904), lactase.

Mund të përmbajë krustace, vezë, peshk, soje, arra, selino. Përmban një burim të fenilalaninës.

 Vlera mesatare për   100 g

Energji   KJ 1451 Kcal 343

Yndyrna 1,7 g

Yndyrna të saturuara (të ngopura)  0.5 g

Karbohidrate  10 g

Karbohidrate nga sheqeri  4.3 g

Fibra  12 g

Proteina  66 g

Kripë  0,76 g

Specifikime
Sipas LinjaveGianluca Mech
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.