Black Cohosh Root 80 mg Veg Capsules

1 950 Lekë
Bime tradicionale e cila ndihmon ne ruajtjen e homoestazes gjate menopauzes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10804
  • Ekstrakt i standartizuar 2.5%
  • Me likurizë dhe Dong Quai

Black Cohosh është një bimë e përdorur historikisht nga femrat native amerikane. Sipas studimeve rrënja e Black Cohosh ndihmon të kontrollojë përgjigjen e organizmit gjatë menopauzës. NOW® Black Cohosh gjithashtu përfshin në formulë Likurizia dhe Dong Quai për nje veprim optimal.

Përdorimi: 1 kapsulë, 2 herë në ditë. (mëngjes dhe darkë)

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Ekstrakt nga rrënjë Black Cohosh (Actaea racemosa)
[E Standartizuar në 2.5% Triterpene Glikozide, 27-Deoksiaktein (2 mg)]

80 mg

*

Rrënjë Likorize (Glycyrrhiza glabra)

125 mg

*

Rrënjë dhe Rizome Dong Quai (Angelica sinensis)

125 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsulë), miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore).

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.