Fenugreek 500 mg Veg Capsules

1 350 Lekë
Bime tradicionale e cila permban proteina, vitamine C, niacin, kalium, dhe diosgenin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10922

Fenugreek është një nga bimët më të vjetra të përdorura në Greqinë e lashtë dhe Kinë. Fenugreek pe�rmban proteina, vitamine� C, niacin, kalium, dhe diosgenin (e cila e�shte� nje� kompleks qe� ka veti te� ngjashme me estrogjenin).

Përdorimi: 2 kapsula, 1-3 herë në ditë.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Totali Karbohidrateve

<1 g

<1%*

Fenugreek organik (Trigonella foenum-graecum) (fara)

1 g (1,000 mg)

*

Përbërës të tjerë: Celulozë (kapsulë), Acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi dhe silic.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.