Biocollagenix

5 100 Lekë
Biocollagenix eshte suplement ushqimor me baze kolagjen marin te hidrolizuar tipi I, ne doze te larte (5000 mg per flakon), Acid hialuronik, Resveratrol, leng te perqendruar boronice, vitamine C dhe Zink.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Biocollagenix është suplement ushqimor me bazë kolagjen marin të hidrolizuar tipi I, në dozë të lartë (5000 mg për flakon), Acid hialuronik, Resveratrol, lëng të përqëndruar boronice, vitaminë C dhe Zink në flakon të vegjël 30 ml praktik për tu marrë me vete kudo.

Produkti integron kolagjenin në lëkurë, në këtë mënyrë rigjeneron indin lidhor dhe e bën lëkurën më kompakte, të shndritshme dhe rezistente ndaj shfaqjes së shenjave të para të rrudhave, plasaritjeve dhe ndryshimit të pigmentimit. Një trajtim anti-age që favorizon rigjenerimin qelizor të lëkurës së fytyrës dhe parandalon acarimet e saj duke ruajtur tonusin e duhur, hidratimin e dermës dhe një ngjyrë të shëndetshme për një pamje sa më rinore.

Vitamina C kontribuon në formimin e kolagjenit dhe funksionin normal të lëkurës. Lëngu i përqëndruar nga frutat e boronicës ka veti antioksiduese. Bakri kontribuon në mirëmbajtjen e indit lidhor dhe së bashku me vitaminën C dhe Zinkun mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. Zinku kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës normale.
Tek produkti është përdorur si ëmbëlsues ekstrakt natyral nga gjethet e Stevia.

Përdorimi: 1 flakon në darkë para gjumit, sic është ose mund ta holloni me ujë, lëng frutash etj.

Paketimi: 10 flakon x 30 ml   

Kolagjen i hidrolizuar

5000 mg

Acid hialuronik

20 mg

Resveratrol

50 mg

Lëng i përqëndruar nga frutat e boronicës

150 mg

Vitaminë C

80 mg

Zink

1,5 mg

Bakër

0,5 mg

   

Nuk përmban: Alkol, Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI LUMA.............Tirane0695368777
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226 / 0684025975
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI EURO FARMA 9_TRTirane04523559 / 0686466038
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.