Biotin 5,000 mcg Veg Capsules

€11.91
Biotine 5000 mcg e cila ndihmon ne metabolizmin aminoacid dhe sistemin imunitar.
Availability: In stock
SKU: 10414
  • Suport i metabolizmit amino acid
  • Përmirëson sistemin imunitar

Biotina është një vitaminë e tretshme në ujë e nevojshme për rritjen dhe funksionimin normal të trupit. Biotina është një element kyc në rregullimin e glukogjenezës, sintezës së acideve yndyrore dhe metabolizmit të disa aminoacideve. Përvec rolit të saj në prodhimin e energjisë Biotina rrit dhe sintezën e disa proteinave. Si përfundim Biotina përmirëson sistemin imunitar dhe luan një rol kritik në shëndetin e lëkurës.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Biotinë

5 mg (5,000 mcg)

16,667%

Përbërës tjerë: Pluhur orizi, Celulozë (kapsulë) Stearat Magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
DYQAN KOZMETIK NATYRAL_TRRR"DIBRES"696369577
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ORMIN FierLgj"8 Shkuti",Unaza e Re Fier
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci DITE E NATE 6Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10699910010
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci ANZATirane ,Rr 3 Deshmoret(perballe Amerikan 3)0676071981
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Orange Farmaci 029 Tirane Rr.Don Bosko, Pall i Vizion +
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI ERA 2_VLVLORE
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI LORI KJKavaje55247747
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI MUJA TRTIRANE LAGJA ASTIR0682038207
FARMACI ELIO PGPogradec696458108
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI DECKADurres0696526559
Farmaci EMA PHARMA Durres Lagjja nr 3 Rruga Grigor Durrsaku pll 462 0698237600
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Farmaci PURA TiraneRr. Ndre Mjeda Njesia Bashkiake nr 7 Tirane0674000041
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.