DEFENCE COLOR GLAM TOUCH

2 250 Lekë
Blusher kremoz per te ndricuar dhe theksuar mollezat. I disponueshem ne dy ngjyra (101, 102).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10064

Permban:

Perberes lipidik: Lehtesojne aplikimin e produktit.

Agjent teksturizues (SERICITE): I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Dylli Candelilla dhe Skualene bimore: Ofrojne nje teksture te bute dhe te pershtatshme per lekuren.

Perdorimi: Aplikojeni sipas nevojes tek mollezat me levizje rrethore dhe me pas sfumojeni me sfungjerin qe ndodhet ne fund te aplikatorit.

Paketimi:  6 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI TEASTirane0682198516
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
Farmaci Kasa_DRDurres0693571843
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.