SHINE ON HS (HIGH SENSITIVITY)

€11.34
Boje flokesh me tolerance te larte, e pershtatshme per femra shtatzene dhe per femrat gjate kimioterapise. Mbron flokun nga demtimet si dhe i dhuron atij nje ngjyre plote shkelqim, qe zgjat.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2086

Nuk permban:

 • Amoniak
 • Rezorcinol
 • Fenilenediamine
 • Konservues
 • Gluten
 • E testuar per nikelin.

Permban:

Proteinat e hidrolizuara te orizit: Kane nje efekt mbrojtes dhe hidratues.

Fitosterole te Brassica campestris: Zvogelojne demtimin e kutikules.

Decylen Glikol: Lehteson perzierjen e bojes.

Cdo paketim permban:

 • 1 krem ??ngjyrosje me nje perdorim te vetem, 50 ml.
 • 1 shishe e tejdukshme 75 ml (permban peroksid hidrogjeni)
 • 15 ml shampo flokesh DEFENCE ULTRA-GENTLE.
 • 1 qese me nje perdorim te vetem, 15 ml maske DEFENCE HAIR DERMOSOOTHING REBALANCING MASK.
 • 1 Leter udhezimi.
 • 1 pale doreza 1 perdorimshe.

Perdorimi: Aplikojeni bojen Shine On si cdo boje tjeter flokesh. Lereni te veproje per 30-40 minuta dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.